Pięciu kierowców straciło prawo jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym.
W czwartek (20 maja) na terenie powiatu dębickiego, 5 kierowców straciło prawo jazdy za nadmierną prędkość. Wśród nich był niechlubny rekordzista, 37-letni mieszkaniec Chrząstowa, który kierując skodą, jadąc przez Pustków, przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 62 km/h.

Również wczoraj w Brzeźnicy, policjanci zatrzymali prawo jazdy 34-letniej mieszkance Pilzna. Kobieta jechała pojazdem marki Kia z prędkością 107 km/h. Kolejnym kierującym, który stracił uprawnienia do kierowania był 50-letni mieszkaniec Święcan.

W Lipinach, w terenie zabudowanym przy ograniczeniu do 50 km/h, jechał fordem mając na liczniku 102 km/h. Tego dnia uprawnienia stracił również 42-letni mieszkaniec Koprzywnicy. Mężczyzna w Pustkowie jadąc toyotą przekroczył dozwoloną prędkość o 54 km/h.

Piątym kierowcą, który stracił wczoraj prawo jazdy na terenie powiatu dębickiego był 35-letni mieszkaniec Tarnowa. Mężczyzna w Bobrowej jechał oplem z prędkością 102 km/h.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.