Policjanci z jarosławskiej drogówki zatrzymali 18-latka, który kierując seatem wjechał w przepust drogowy, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Jak się okazało, młody człowiek miał blisko półtora promila alkoholu w organizmie.
W sobotę (26 MARCA) około godz. 10, dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w Jarosławiu na ul. Batalionów Chłopskich kierujący seatem wjechał w przepust drogowy. Z przekazanej informacji wynikało, że kierujący oraz pasażer opuścili pojazd i oddalili się z miejsca zdarzenia.

Kolizja w jarosławieu na Batalionów Chłopskich

Policjanci jarosławskiej drogówki, którzy natychmiast przyjechali na miejsce, zastali seata w przydrożnym rowie. W pobliżu nie było kierowcy ani pasażera. Funkcjonariusze ustalili rysopis kierującego tym pojazdem. Chwilę później, stróże prawa zatrzymali młodego mężczyznę nieopodal miejsca zdarzenia, przy jednej z posesji.

Kolizja w jarosławieu na Batalionów Chłopskich

W związku z podejrzeniem popełnienia przez niego przestępstwa, funkcjonariusze podjęli decyzję o zatrzymaniu. Badanie alkomatem wykazało w organizmie 18-latka 1,4 promila alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu.

Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.