Brzozowscy policjanci zauważyli mężczyznę, który prawdopodobnie próbował targnąć się na własne życie. Dzięki ich natychmiastowej reakcji życie 59-letniego mężczyzny udało się uratować.
Wczoraj, około godz. 13.30, brzozowscy policjanci, jadąc ulicą Plac Grunwaldzki w Brzozowie usłyszeli dźwięk tłuczonego szkła. Mundurowi natychmiast zareagowali. Zauważyli w pobliskim parku mężczyznę leżącego na ławce. Wokół niego znajdowały się kawałki szkła z rozbitej butelki. Pod ławką funkcjonariusze dostrzegli kałużę krwi. Na ten widok policjanci niezwłocznie podjęli czynności.

- Gdy zbliżyli się do leżącego mężczyzny zauważyli, że obficie krwawi. Mundurowi uniemożliwili mu dalsze samookaleczanie i udzielili pierwszej pomocy medycznej - zatamowali krwawienie i opatrzyli ranę. O wszystkim poinformowali dyżurnego, który na miejsce wezwał zespół karetki pogotowia - informuje asp. sztab. Monika Dereń z brzozowskiej policji.

Dzięki szybkiej reakcji policjantów nie doszło do tragedii. 59-latek został przewieziony do szpitala, gdzie trafił pod opiekę lekarzy. Okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane przez policjantów.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter