Brzozowscy policjanci zauważyli mężczyznę, który prawdopodobnie próbował targnąć się na własne życie. Dzięki ich natychmiastowej reakcji życie 59-letniego mężczyzny udało się uratować.
Wczoraj, około godz. 13.30, brzozowscy policjanci, jadąc ulicą Plac Grunwaldzki w Brzozowie usłyszeli dźwięk tłuczonego szkła. Mundurowi natychmiast zareagowali. Zauważyli w pobliskim parku mężczyznę leżącego na ławce. Wokół niego znajdowały się kawałki szkła z rozbitej butelki. Pod ławką funkcjonariusze dostrzegli kałużę krwi. Na ten widok policjanci niezwłocznie podjęli czynności.

- Gdy zbliżyli się do leżącego mężczyzny zauważyli, że obficie krwawi. Mundurowi uniemożliwili mu dalsze samookaleczanie i udzielili pierwszej pomocy medycznej - zatamowali krwawienie i opatrzyli ranę. O wszystkim poinformowali dyżurnego, który na miejsce wezwał zespół karetki pogotowia - informuje asp. sztab. Monika Dereń z brzozowskiej policji.

Dzięki szybkiej reakcji policjantów nie doszło do tragedii. 59-latek został przewieziony do szpitala, gdzie trafił pod opiekę lekarzy. Okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane przez policjantów.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.