Policjanci z Dębicy zatrzymali wczoraj nietrzeźwą kierującą. 22-letnia mieszkanka Starej Jastrząbki miała ponad promil alkoholu w organizmie. Zostało zatrzymane kierującej prawo jazdy.
Do interwencji doszło wczoraj wieczorem około godz. 23, na skrzyżowaniu ulicy Rzeszowskiej i ulicy Kościuszki w Dębicy. Uwagę policjantów zwrócił sposób jazdy kierowcy renaulta. Funkcjonariusze zatrzymali samochód do kontroli. Okazało się, że za kierownicą siedziała 22-letnia mieszkanka Starej Jastrząbki. Kierującą poddano badaniu, podczas którego wynik pokazał ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie 22-latki. Po przeprowadzonych czynnościach kobieta została osadzona do wytrzeźwienia w policyjnym areszcie. Kierującej zostało zatrzymane prawo jazdy.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości sąd może orzec karę do 2 lat pozbawienia wolności. Ponadto mieszkanka Starej Jastrząbki musi się liczyć z zakazem prowadzenia pojazdów.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.