Ponad 3 kg narkotyków znaleźli policjanci w garażu 31-letniego mieszkańca Dębicy.
W miniony czwartek, policjanci z wydziału kryminalnego interweniowali wobec 31-latka. Funkcjonariusze mieli informacje, że mieszkaniec Dębicy, może posiadać narkotyki. Ich podejrzenia zostały potwierdzone. Podczas przeszukania garażu należącego do mężczyzny, policjanci natrafili na ponad 3 kg pakunek.

Wstępne badania potwierdziły, że zabezpieczona substancja, to amfetamina o łącznej wadze 3077,6 gramów. Zatrzymany mężczyzna posiadał także marihuanę. Jak ustalono tego dnia, 31-latek tego prowadził samochód pod wpływem substancji psychotropowej.

Na miejscu policjanci zatrzymali także 23-letniego mieszkańca Pustyni. Mężczyzna pojawił się w rejonie garaży w tym samym czasie, co właściciel. Obaj zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Wyjaśnieniem sprawy zajęli się policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego. Jak ustalili, substancje zabronione, należały do 31-letniego mieszkańca Dębicy. Drugi z mężczyzn, 23-letni mieszkaniec Pustyni, został przesłuchany i zwolniony do domu.

Zebrany materiał dowodowy policjanci przekazali do Prokuratury Rejonowej w Dębicy. Prokurator przesłuchał podejrzanego 31-latka i przedstawił mu zarzut posiadania znacznej ilości niedozwolonych substancji psychoaktywnych. Zatrzymany mężczyzna odpowie również za kierowanie pojazdem pod wpływem substancji psychotropowej.

Na wniosek prokuratora prowadzącego śledztwo, Sąd Rejonowy w Dębicy aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.