43-latek, mając ponad promil alkoholu w organizmie, wsiadł za kierownicę bmw i przekroczył dozwoloną prędkość o 61 km/h w obszarze zabudowanym.
Jazda z dużą prędkością, to zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego, dlatego też ropczyccy funkcjonariusze ruchu drogowego systematycznie patrolują drogi naszego powiatu i reagują na wykroczenia, które mogą przyczynić się do powstania poważnych w skutkach zdarzeń drogowych. W miejscowości Wielopole Skrzyńskie, policjanci zatrzymali do kontroli kierującego bmw, który znacznie przekroczył dozwoloną prędkość.

Pomiar prędkości wykazał, że jechał on w terenie zabudowanym aż 111 km/h, gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h. Jak się okazało, przekroczenie dopuszczalnej prędkości, nie było jedynym przewinieniem kierowcy. W trakcie rozmowy z 41-letnim mieszkańcem Ustrzyk Dolnych, funkcjonariusze wyczuli od niego alkohol. Badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy, pojazd trafił na policyjny parking. Teraz o losie mężczyzny zadecyduje sąd.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.