Kierujący renaultem stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym audi A4. Do szpitali trafiły trzy osoby.
Do wypadku doszło w środę (20 kwietnia) tuż po godz. 16, w miejscowości Nienadowa w powiecie przemyskim, na drodze wojewódzkiej nr 884. Jadący w kierunku Przemyśla. Kierujący samochodem marki Renault z przyczepą, 46-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Audi A4.

wypadek w Nienadowej

W wyniku zdarzenia ranne zostały trzy osoby: kierujący i pasażer renaulta oraz kierująca audi, 30-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego. Pasażer renaulta, 25-letni przemyślanin, został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Rzeszowie. Natomiast kierowcy pojazdów zostali przewiezienie do przemyskiego szpitala. Kierowca renault w trakcie zdarzenia był trzeźwy, a od kierującej audi A4 została pobrana krew do badań.

Na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego oraz Komisariatu Policji w Dubiecku. Przeprowadzone zostały oględziny, sporządzono dokumentację fotograficzną. Wyjaśnienie przyczyn i okoliczności wypadku, będzie przedmiotem postępowania prowadzonego przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Dubiecku.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.