Policjanci zatrzymali 4 mężczyzn, podejrzanych o posiadanie substancji zabronionych.
W minionym tygodniu, kolbuszowscy policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego, w trakcie patrolu ul. Rzeszowskiej w Kolbuszowskiej, zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę alfy, który poruszał się całą szerokością jezdni.
W trakcie czynności kierowca tego pojazdu, 20-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, zachowywał się w sposób nerwowy. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że był trzeźwy. Podczas sprawdzenia pojazdu, policjanci zabezpieczyli młynek z niewielką ilością suszu roślinnego. Mężczyzna został doprowadzony do szpitala, gdzie pobrano mu krew do badań na zawartość substancji psychoaktywnych.

W trakcie dalszych czynności, policjanci z wydziału kryminalnego ustalili, że związek z tym zdarzeniem mogą mieć trzej inni mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego. Podczas przeszukania w miejscu zamieszkania dwóch z nich - 20 i 21-latka, funkcjonariusze zabezpieczyli narkotyki. Z ustaleń policjantów wynika, że 21-latek sprzedawał substancje zabronione innej osobie. W sprawie trwają dalsze czynności.

Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Udzielanie innej osobie środka odurzającego w celu osiągnięcia korzyści majątkowej zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10. Za kierowanie pojazdem mechanicznym pod wpływem środka odurzającego grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.