Dwie osoby, podróżujące samochodem zostały ranne i trafiły do szpitali w tym roczne dziecko. Okazało się, że kierowca był pijany.
Do wypadku doszło w miejscowości Opacionka w gminie Brzostek tuż przed godz. 22. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że 54-letni mężczyzna z powiatu strzyżowskiego, kierujący renaultem thalią, na łuku drogi zjechał z jezdni, wpadł do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo.

W wypadku ranni zostali - kierujący reanultem oraz jego roczny wnuk. 26-letnia córka kierowcy, po opatrzeniu medycznym, została zwolniona do miejsca zamieszkania. Dwójka pozostałych wnucząt w wieku 3 i 7 lat nie ucierpiała w zdarzeniu i została przekazana członkom rodziny. Kierowca został przewieziony do dębickiego szpitala, natomiast roczny chłopiec został przewieziony do szpitala w Rzeszowie.

Badanie stanu trzeźwości kierującego renaultem wykazało, że 54-letni mężczyzna był pijany i miał ponad promil alkoholu w organizmie. Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną, która pozwoli na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Brzostku.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.