Za kradzieże odpowie 21-letni mieszkaniec Mielca. Młody mężczyzna, w ostatnich miesiącach, w kilku sklepach na terenie miasta, ukradł rower i alkohol.
Mieleccy policjanci prowadzą kilka postępowań o przestępstwa i wykroczenia. Okazało się, że wspólnym mianownikiem tych przestępstw jest sprawca. 21-letni mieszkaniec Mielca znany jest funkcjonariuszom ze swojej przestępczej działalności.

W lutym tego roku mężczyzna ukradł rower, w marcu dopuścił się kilku kradzieży alkoholu w marketach na terenie Mielca. W ubiegłym tygodniu, po kradzieży w hipermarkecie przy ulicy Powstańców Warszawy, został ujęty przez ochroniarza, który znał wizerunek młodego mężczyzny z wcześniejszych kradzieży. 21-latek trafił do policyjnego aresztu.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mężczyźnie kilka zarzutów kradzieży, zakwalifikowanych jako przestępstwa oraz wykroczenia. Sprawca przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów. W sprawie prowadzone są dalsze czynności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.