Kobieta i mężczyzna usłyszeli zarzut posiadania narkotyków i zostali objęci policyjnym dozorem.
Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową ustalili, że młody mieszkaniec Mielca może posiadać narkotyki. Funkcjonariusze zatrzymali 23-letniego mężczyznę na ulicy MMR, kiedy wraz z 20-letnią znajomą siedzieli w samochodzie marki Ford Focus. Podczas kontroli osobistej przy obojgu, policjanci ujawnili woreczki strunowe z białą substancją.

Kobieta i mężczyzna zostali przewiezieni na komendę. Zabezpieczone przy nich substancje zbadano testerem narkotykowym, który potwierdził, że mężczyzna miał przy sobie amfetaminę, natomiast kobieta mefedron. Podczas przeszukania, w domu mężczyzny policjanci znaleźli kolejną porcję narkotyku, która trafi do badań w policyjnym laboratorium.

Podejrzani zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Następnego dnia funkcjonariusze przedstawili zatrzymanym zarzut posiadania narkotyków. Obydwoje przyznali się do popełnienia przestępstwa i złożyli wyjaśnienia. O dalszym losie młodych ludzi zadecyduje sąd. Na podstawie zebranego materiału dowodowego podejrzani zostali objęci przez prokuratora policyjnym dozorem. W sprawie prowadzone są dalsze czynności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.