Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj w Zagórzu. Kierujący nissanem stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i uderzył w przepust.
Do wypadku doszło wczoraj (1 maja) przed godz. 19, w Zagórzu w powiecie sanockim. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący pojazdem marki Nissan, 23-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu, a następnie uderzył w przepust. Kierujący przewoził trzech pasażerów w wieku 18, 25 i 29 lat. Wszyscy to mieszkańcy powiatu sanockiego.

Do szpitala z obrażeniami został przewieziony kierujący nissanem i 29-letni pasażer. Z uwagi na doznane obrażenia, na miejscu wypadku, nie było możliwości przeprowadzenia badania stanu trzeźwości kierowcy, w tym celu w szpitalu pobrano od mężczyzny krew do badań laboratoryjnych na zawartość alkoholu i substancji odurzających.

Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady i wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Zebrany materiał dowodowy posłuży do ustalenia szczegółowych okoliczności i przyczyn tego wypadku.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.