Dębiccy policjanci zatrzymali 26-letniego kierowcę peugeota, który zjechał z drogi, wpadł do rowu i dachował. Mieszkaniec Grudnej Dolnej był pijany.
Do wypadku doszło w miejscowości Grudna Górna w gminie Brzostek. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że 26-letni mieszkaniec Grudnej Dolnej, kierujący peugeotem, na łuku drogi zjechał z jezdni, wpadł do przydrożnego rowu, wjechał na łąkę i dachował.

W wypadku ranni zostali kierowca i pasażer peugeota. To mężczyźni w wieku 26 i 42 lat, którzy zostali przewiezieni do szpitala w Dębicy.

Badanie stanu trzeźwości kierującego peugeotem wykazało, że 26-latek był pijany, miał 1,7 promila alkoholu w organizmie. Natomiast od pasażera, 42-letniego mieszkańca Grudnej Górnej, pobrano krew do badań. Mężczyzna pozostał w szpitalu. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną oraz ustalili świadków wypadku.

26-letniemu kierowcy peugeota, policjanci zatrzymali prawo jazdy. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Brzostku.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.