Mieszkanka Mielca we wzruszającym liście skierowanym do Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu wyraziła słowa uznania dla policjantki st. sierż. Barbary Żyły. Kobieta opisała w jaki sposób policjantka od kilku lat pomaga jej rodzinie. Komendant osobiście wręczył jej list z podziękowaniami oraz pogratulował postawy godnej naśladowania.
"Nigdy nie spotkałam tak ciepłej, dobrej, empatycznej osoby. Nikt w życiu nie okazał mi tyle ciepła i serca... Macie Państwo w swych szeregach pięknego człowieka, który naprawdę służy innym, czyli wypełnia jakąś ciężką do opisania piękną, szlachetną misję". To fragment listu, jaki na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu skierowała mieszkanka naszego miasta.

W liście do Komendanta opisała swoje problemy, podkreślając jak ważną rolę w jej życiu pełni policjantka mieleckiego wydziału prewencji st.sierż. Barbara Żyła. Wdzięczna kobieta przedstawiła, na czym polega pomoc, którą bezinteresownie otrzymała od funkcjonariuszki oraz opisała cały kilkuletni proces pomocy, który z zaangażowaniem zaoferowała rodzinie.

Komendant Powiatowy Policji w Mielcu podinsp. Tomasz Grazda wręczył list policjantce i pogratulował postawy. W obecności przełożonego Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji asp. szt. Tomasza Mroczka, w kilku zdaniach wyraził uznanie dla st. sierż. Barbary Żyły, która od kilku lat, z zaangażowaniem pomagała mieszkance naszego powiatu. Podinsp. Tomasz Grazda podkreślił, że jej postawa, to istota służby policyjnej oraz wyraził zadowolenie, że taka policjantka służy w naszych szeregach.

St. sierż. Barbara Żyła służy w Policji od 5 lat. Obecnie jest policjantem zespołu dyżurnych, zarządzania kryzysowego i operacji policyjnych wydziału prewencji KPP w Mielcu. Jest koordynatorem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, a także pełni służbę na stanowisku kierowania. Podczas trwającej pandemii koordynowała służby i działania związane ze sprawdzaniem kwarantann, jednocześnie organizując pomoc dla osób przebywających w izolacji.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.