3 promile alkoholu miał kierowca daewoo, którego zatrzymali do kontroli drogowej kolbuszowscy policjanci. Jak się okazało, podróżujący przez Widełkę mężczyzna, w ogóle nie posiadał uprawnień do kierowania. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.
Kolbuszowscy policjanci z referatu ruchu drogowego pracowali w sobotę w nocy w Widełce. Po północy funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę daewoo. 31-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego został wylegitymowany. Policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości. Badanie wykazało w jego organizmie 3 promile alkoholu.

W trakcie dalszych czynności mieszkaniec powiatu rzeszowskiego oświadczył, że nie posiada żadnych uprawnień do kierowania pojazdami. Fakt ten potwierdzili funkcjonariusze w policyjnych systemach informatycznych.

Samochód, którym kierował, został zabezpieczony przez jego znajomą. W sprawie prowadzone jest postępowanie. 31-latek odpowie za kierowanie bez uprawnień i w stanie nietrzeźwości.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.