Nie żyje 37-letni motocyklista, który w miejscowości Piątkowiec zderzył się w samochodem osobowym.
Wczoraj po godz. 16, dyżurny mieleckiej Policji odebrał zgłoszenie o zderzeniu busa z motocyklem w miejscowości Piątkowiec w powiecie mieleckim, w gminie Wadowice Górne.

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że kierujący motocyklem marki Honda, chcąc uniknąć najechania na tył jadącego przed nim pojazdu, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym w przeciwnym kierunku samochodem marki Renault Trafic.

W wyniku zdarzenia ranny został 37-letni motocyklista, który został przewieziony karetkę pogotowia do mieleckiego szpitala. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń, kierujący jednośladem zmarł.

Na miejscu wypadku drogowego, przez kilka godzin pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza, która przeprowadziła oględziny z udziałem technika kryminalistyki. Policjanci wykonali dokumentację fotograficzną oraz zabezpieczyli ślady, które pozwolą wyjaśnić okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.