Policjanci z posterunku w Wiązownicy zatrzymali 19-letniego mieszkańca Lubaczowa, podejrzanego o posiadanie marihuany. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów w Ryszkowej Woli.
Funkcjonariusze z posterunku w Wiązownicy ustalili, że 19-letni mieszkaniec Lubaczowa, kierujący volkswagenem, może posiadać przy sobie środki odurzające. W sobotę, w Ryszkowej Woli, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd, którym kierował 19-latek.

W samochodzie znajdowało się dwóch pasażerów. Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. Kierujący volkswagenem posiadał przy sobie foliowe zawiniątko z zawartością suszu roślinnego. Nastolatek dobrowolnie przekazał policjantom susz. Policyjny tester wykazał, że jest to marihuana. Narkotyki zostały zabezpieczone.

Mieszkaniec Lubaczowa usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.