28-latke był poszukiwany listem gończym za przestępstwo narkotykowe. Mężczyźnie za posiadanie narkotyków grozi kara 3 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z wydziału kryminalnego jarosławskiej komendy na podstawie zgromadzonych informacji namierzyli i zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu jarosławskiego, który ukrywał się przed organami ścigania. Za mężczyzną Sąd Rejonowy w Jarosławiu wystawił list gończy w celu odbycia kary roku i 5 miesięcy pozbawienia wolności. Policjanci podejrzewali, że mężczyzna na terenie firmy znajdującej się w Jarosławiu, może posiadać środki odurzające.

W trakcie interwencji, 28-latek na widok policjantów zaczął uciekać, lecz po chwili został zatrzymany. Kryminalni podczas wykonywania czynności w pomieszczeniu socjalnym firmy, znaleźli woreczek foliowy z zawartością białej substancji. Podczas przeszukania pomieszczeń mundurowych wspierał specjalnie szkolony pies służbowy funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej. To właśnie on wskazał kolejne miejsce, gdzie policjanci znaleźli woreczek foliowy z suszem roślinnym. Funkcjonariusze zabezpieczyli także worki foliowe, w których były śladowe ilości suszu roślinnego. Przeprowadzone badania wykazały, że biała substancja to mefedron, a susz roślinny to marihuana.

Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających. 28-latek zgodnie z dyspozycją sądu został doprowadzony do zakładu karnego. Za posiadanie narkotyków grozi kara 3 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.