Poszukiwany mężczyzna wpadł, gdy jechał pociągiem bez biletu, w przeciwnym kierunku niż zamierzał.
We wtorek (31 maja) przed godz. 16, tarnobrzescy policjanci otrzymali zgłoszenie o pasażerze "na gapę", który jechał pociągiem relacji Rzeszów - Stalowa Wola. Brak biletu nie umknął uwadze kontrolerów,. Na dodatek "gapowicz" był pod silnym działaniem alkoholu i twierdził, że jedzie do Dębicy.

Gdy konduktor polecił mężczyźnie opuścić pociąg na najbliższej stacji kolejowej, ten zaczął się awanturować. Na miejscu interweniowali policjanci. Funkcjonariusze ustalili tożsamość pasażera. Był nim 44-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania.

Podczas prowadzonych czynności okazało się, że jest on osobą poszukiwaną w celu odbycia kary pozbawienia wolności na podstawie wydanych za nim, przez Sąd Rejonowy w Dębicy, dwóch nakazów. 44-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, a następnie został przewieziony do zakładu karnego celem odbycia kary 5 miesięcy pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.