Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, który w piwnicy bloku przechowywał narkotyki w słoikach. 23-letni mieszkaniec Mielca usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających w postaci marihuany i haszyszu. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa. Za ten czyn podejrzanemu grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
W ubiegłym tygodniu, policjanci zwalczający przestępczość narkotykową ustalili, że młody mężczyzna może przechowywać narkotyki w jednym z mieszkań w Mielcu. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania policjanci nie ujawnili środków odurzający. Funkcjonariusze jednak nie dali za wygraną i z pomocą policyjnego psa, przeszukali piwnicę w bloku, do której miał dostęp mężczyzna. Tam, pod cienką warstwą ziemi policjanci ujawnili słoiki z zawartością suszu roślinnego i innej brązowej substancji. Po wstępnym badaniu, narkotester potwierdził, że zabezpieczone substancje to marihuana i haszysz. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 250 gramów narkotyków.

Młody mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić podejrzanemu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa. Prokurator zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru i poręczenia majątkowego.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.