Stalowowolscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem nietrzeźwego motocyklisty. Kierujący stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi uderzając w ogrodzenie. Okazało się, że mężczyzna był pijany, miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie ponadto miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.
Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 21, na terenie gminy Pysznica. Kierujący motocyklem Piaggio, 29-letni mieszkaniec tej samej gminy, wjechał w ogrodzenie prywatnej posesji. Podczas czynności na miejscu zdarzenia okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 3 promile alkoholu w jego organizmie. Ponadto mężczyzna posiadał aktualny sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości w okresie obowiązywania sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, grozi mu nawet kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.