Bezpieczeństwo podczas wakacji było tematem audycji radiowej, w której uczestniczył krośnieński policjant. Funkcjonariusz promował odpowiedzialne zachowania podczas letniego wypoczynku oraz zwracał uwagę na zagrożenia związane z cyberprzestępczością.
"Bezpieczne wakacje" to akcja, której celem jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa podczas spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież i dorosłych. O działaniach podejmowanych przez krośnieńskich policjantów w czasie rozpoczynających się wakacji mówił w radiowym studio podkom. Paweł Buczyński.

Funkcjonariusz omówił zagrożenia, jakie mogą się pojawić podczas wypoczynku w górach, nad wodą oraz w miejscu zamieszkania. Przypomniał przepisy regulujące zachowania pieszych oraz zmotoryzowanych uczestników ruchu, apelując o odpowiedzialność w czasie wakacyjnych podróży. Mówił również o zagrożeniach związanych z cyberprzestępczością.

Ponadto, radiosłuchacze dowiedzieli się o działaniach krośnieńskich policjantów w zakresie podejmowanych inicjatyw profilaktycznych na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców regionu, m.in. akcji informacyjno - edukacyjnej "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą", "Bezpieczne wakacje" oraz autorskiego projektu "Zostań superbohaterem sieci".

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.