Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do jakiego doszło w miejscowości Nadolany. Kierujący volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Samochodem podróżowało trzech mężczyzn. Wszyscy oddalili się z miejsca. Byli nietrzeźwi. Do czasu złożenia wyjaśnień zostali zatrzymany w policyjnym areszcie.
Do zdarzenia doszło 27 czerwca, około godziny 16:30, w miejscowości Nadolany w powiecie sanockim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie dachował. Samochodem podróżowało trzech mężczyzn w wieku 27,30 i 36 lat. Wszyscy pieszo oddalili się się z miejsca zdarzenia. Zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Byli nietrzeźwi. W wyniku zdarzenia nie odnieśli poważnych obrażeń.

Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady i wykonali oględziny miejsca zdarzenia. W wyniku podjętych czynności policjanci ustalili, że samochodem w chwili zdarzenia kierował 27-latek. Przeprowadzone przez mundurowych, po zatrzymaniu badanie na stan trzeźwości, wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie.

Wczoraj 27-latek został przesłuchany i usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Podejrzany przyznał się do przedstawionego mu zarzutu i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze. Mężczyzna odpowie również za spowodowanie kolizji. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Czynności w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Bukowsku.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.