Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży seata z Niżnej Łąki. Podejrzany to 17-letni mieszkaniec gminy Chorkówka. Młody mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.
Do kradzieży seata doszło w nocy z 17/18 czerwca na terenie jednej z prywatnych posesji w miejscowości Niżna Łąka. W czasie, gdy zaalarmowani o zdarzeniu policjanci patrolowali okoliczne miejscowości, trwały już intensywne czynności operacyjne, ukierunkowane na jak najszybsze ustalenie sprawcy kradzieży.

Kilka godzin później, policjanci wytypowali osobę, która mogła mieć związek z kradzieżą seata. Ponadto ustalili, że skradziony samochód znajduje się w rejonie stacji uzdatniania wody w Szczepańcowej.

Po dotarciu na miejsce policjanci zauważyli skradzionego seata, we wnętrzu którego znajdowało się pięciu młodych mężczyzn. Za kierownicą pojazdu siedział 17-latek, który jak się okazało, kilka godzin wcześniej ukradł samochód w miejscowości Niżna Łąka. Pozostali, nie mieli związku z kradzieżą.

17-letni mieszkaniec gminy Chorkówka został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Ponadto, mundurowi zabezpieczyli skradzionego seata, który został zwrócony jego właścicielowi.

Podejrzany został już przesłuchany i usłyszał zarzut kradzieży samochodu. Grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.