Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Zarębki. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący motocyklem, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, upadł i prawdopodobnie uderzył w barierę. Mimo udzielonej pomocy, życia motocyklisty nie udało się uratować.
Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 12, przed przejazdem kolejowym w Zarębkach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki Honda, 35-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego dojeżdżając do osobowego peugeota, którego kierująca zatrzymała sie przed przejazdem kolejowym, stracił panowanie nad motocyklem i się wywrócił.

Motocyklista prawdopodobnie uderzył w barierę ochronną. Na miejsce została skierowana załoga karetki pogotowia. 35-latek został przewieziony do szpitala, gdzie pomimo wysiłków lekarzy zmarł.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz dokumentację fotograficzną. Ich analiza pozwoli wyjaśnić przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.