W minionym tygodniu brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w Starej Wsi, w którym jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący peugeotem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, po czym dachował. Okazało się, że 35-latek, siedzący za kierownicą peugeota, był nietrzeźwy. Teraz za swoje zachowanie będzie odpowiadał przed sądem.
Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 15, w Starej Wsi. Zgłoszone zdarzenie drogowe dotyczyło dachowania pojazdu. Ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy pracowali na miejscu wynikało, że kierujący osobowym peugeotem, 35-letni mieszkaniec Brzozowa, jadąc drogą od miejscowości Stara Wieś w kierunku miejscowości Orzechówka, na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, po czym stracił panowanie nad pojazdem doprowadzając do dachowania pojazdu w przydrożnym rowie.

W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że kierowca peugeota jest pijany. Policyjny alkomat wskazał w jego organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Nietrzeźwy 35-latek stracił uprawnienia do kierowania pojazdami, a za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem. W wyniku zdarzenia mężczyzna został ranny i przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.