Ropczyccy funkcjonariusze odnaleźli 47-latka, który dzwoniąc do rodziny, poinformował o zamiarze popełnienia samobójstwa. W poszukiwaniach brało udział 65 policjantów i 4 funkcjonariuszy Służby Ochrony Kolei. Mężczyzna został odnaleziony w Ropczycach. Mundurowi przekazali go pod opiekę lekarską.
Wczoraj po godz. 16, funkcjonariusze ropczyckiej komendy przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 47-letniego mieszkańca Ropczyc. Z ustaleń policjantów wynikało, że mężczyzna może chcieć popełnić samobójstwo. Po ustaleniu rysopisu mężczyzny, policjanci rozpoczęli poszukiwania. Sprawdzili dworzec, przystanki, parki oraz miejsca, gdzie mógł przebywać zaginiony.

Był poszukiwany wpadł gdy jechał pijany rowerem
W poszukiwania zaangażowanych było kilkudziesięciu funkcjonariuszy. Po godz. 20 policjanci zauważyli na ul. Wyspiańskiego w Ropczycach idącego chodnikiem zaginionego mężczyznę. 47-latka przywieziono do Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach. Wezwany na miejsce lekarz pogotowia zadecydował o przewiezieniu go do szpitala.

W poszukiwaniach brało łącznie udział 65 policjantów i 4 funkcjonariuszy Służby Ochrony Kolei.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.