Policjanci, pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznych wypadków, do jakich doszło wczoraj wieczorem, na terenie powiatu dębickiego.
W niedzielę (24 lipca) około godz. 19.30, dyżurny z Dębicy otrzymał zgłoszenie, że na drodze gminnej w Głobikowej w powiecie dębickim, w przydrożnym rowie znajduje się osobowa kia sportage. Mężczyzna, który kierował samochodem znajdował się w pojeździe. Niestety mimo udzielonej pomocy, życia 40-latka nie udało się uratować. Mieszkaniec Głobikowej poniósł śmierć.

Do kolejnego tragicznego wypadku doszło kilkadziesiąt minut później w Pilźnie w powiecie dębickim. Informację o potrąceniu pieszego, oficer dyżurny odebrał około godz. 20.15. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący audi, prawdopodobnie oślepiony przez słońce, potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych 77-letniego mieszkańca Pilzna. Potrącony mężczyzna, w wyniku doznanych obrażeń zginął na miejscu. Przeprowadzone przez policjantów badanie na stan trzeźwości wykazało, że kierujący audi, 22-letni mieszkaniec Strzegocic, był trzeźwy.

wypadek w Pilznie
Wypadek w Pilznie, OSP Pilzno

Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia, sporządzili dokumentację, która pozwoli na dokładne wyjaśnienie okoliczności obu tych wypadków.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.