Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Hłudnie. Jak wstępnie ustalono, motocyklista na łuku drogi stracił panowanie nad jednośladem i doprowadził do zdarzenia z oplem. W wyniku odniesionych obrażeń motocyklista trafił do szpitala. Obaj kierujący pojazdami byli trzeźwi.
3 Sierpnia około godz. 16 doszło w Hłudnie do wypadku motocyklisty z oplem. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 19-letni motocyklista mieszkaniec powiatu leskiego, na łuku drogi stracił panowanie nad jednośladem i doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym, kierowanym przez 46-letniego mieszkańca powiatu brzozowskiego.

W wyniku zdarzenia obrażeń doznał kierujący motocyklem, mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Obaj kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie, wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.