Dwie dziewczynki trafiły do rzeszowskiego szpitala w wyniku zderzenia pojazdu, którym podróżowały z samochodem dostawczym. Do wypadku doszło wczoraj około godz. 15.30 w Dębicy na ulicy Metalowców. Przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.
Do zdarzenia doszło we wtorek 9 sierpnia, około godz. 15.30, w Dębicy na ulicy Metalowców. Wstępnie ustalono, że 28-letni mieszkaniec Tarnowa, kierujący fordem transitem, skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo kierującą citroenem xsara, uderzając w bok jej pojazdu.

Kierujący fordem, nie ucierpiał w zdarzeniu. Natomiast 35-letnia mieszkanka Brzeźnicy, kierująca citroenem oraz dwie dziewczynki w wieku 7 i 10 lat, które znajdowały się w pojeździe, zostały przetransportowane do rzeszowskiego szpitala. Kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na dokładne wyjaśnienie okoliczności wypadku.

Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.