Uprawnienia do kierowania na najbliższe 3 miesiące stracił 29-letni kierowca subaru, który przez miejscowość Raniżów jechał z prędkością 112 km/h. Wykroczenie ujawnili kolbuszowscy policjanci, przy pomocy policyjnego miernika prędkości. Mieszkaniec powiatu rzeszowskiego oprócz utraty prawa jazdy, został ukarany wysokim mandatem.
Jazda z nadmierną prędkością, to zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego, dlatego też policjanci systematycznie patrolują drogi naszego powiatu. Reagują na wykroczenia, które mogą przyczynić się do powstania poważnych w skutkach zdarzeń drogowych.

W niedzielę, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 29-letniego kierowcę subaru, który w Raniżowie, jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 112 km/h, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 62 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem 29-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy i został ukarany mandatem w wysokości 2 tys. złotych oraz 10 punktami karnymi.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.