Policjant w czasie wolnym od służby rozpoznał poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności mężczyznę. W Zawadzie funkcjonariusz rozpoznał i zatrzymał 40-latka, na którego wystawione były nakazy doprowadzenia. Mieszkaniec Dębicy został już przewieziony do zakładu karnego.
2 lata i 6 miesięcy aresztu za popełnione przestępstwa - taka kara spotkała 40-letniego mieszkańca Dębicy, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione czyny.

W czwartek, poszukiwanego mężczyznę, rozpoznał policjant z Komisariatu Policji w Pilźnie, który był w czasie wolnym od służby. Policjant zatrzymał 40-latka w Zawadzie. Mieszkaniec Dębicy był poszukiwany w związku z nakazami doprowadzenia do dębickiego sądu, prokuratury oraz prokuratury w Żywcu.

Mężczyzna był poszukiwany również jako sprawca rozboju i kradzieży mienia w postaci dwóch kompletów felg aluminiowych o wartości 5 tysięcy złotych. Podczas zatrzymania w pojeździe mężczyzny ujawniono skradzione mienie, które po zakończeniu czynności wróciło do właściciela. Funkcjonariusza podczas zatrzymania 40-latka, wsparły dwie osoby, które widziały całe zdarzenie.

Po zakończeniu czynności procesowych, mężczyzna został przewieziony do Zakładu Karnego w Tarnowie celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.