Za przywłaszczenie mienia został ukarany 19-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego.
Kilka miesięcy temu do kolbuszowskiej jednostki zgłosiła się mieszkanka powiatu kolbuszowskiego. Kobieta zgłosiła utratę telefonu komórkowego. Z jej relacji wynikało, że telefon prawdopodobnie wypadł jej podczas gdy pieszo wracała do domu. Kiedy zorientowała się, że go nie ma - najpierw szukała go na własną rękę, a potem powiadomiła policję. Wartość utraconego telefonu wyceniła na kilkaset złotych.

Policjanci ustalili, że telefon przywłaszczył 19-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. Kiedy odwiedzili 19-latka, ten przyznał, że użytkuje telefon, znaleziony kilka miesięcy wcześniej. Wyjaśnił także, że znalazł telefon w przejściu podziemnym w Kolbuszowej. Wziął go ze sobą, po jakimś czasie włożył własną kartę i zaczął używać jako własny. Policjanci odzyskali telefon, który wrócił do właścicielki.

19-latek podczas przesłuchania wyjaśnił, że nie był świadomy, że powinien go oddać. Za popełnione wykroczenie został ukarany grzywną.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.