Funkcjonariusze Straży Granicznej z przejścia granicznego w Budomierzu zatrzymali samochód marki Land Rover. Wartość auta oszacowano na 120 tys. złotych.
Do zdarzenia doszło 25 sierpnia kilkanaście minut po północy, kiedy to do kontroli granicznej na wyjazd z Polski podjechała 42-letnia obywatelka Ukrainy. Cudzoziemka podróżowała range roverem z 2016 roku. Podczas kontroli legalności pojazdu strażnicy graniczni ustalili, że auto zostało skradzione na terytorium Włoch i jest poszukiwane przez tamtejsze organy ścigania.

Utracony samochód o szacunkowej wartości 120 tys. został zatrzymany. Następnie przekazano go policjantom z Lubaczowa, którzy prowadzą dalsze postępowanie.

W bieżącym roku funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży granicznej zatrzymali samodzielnie lub przy współpracy z innymi służbami ponad 90 pojazdów pochodzących z przestępstwa. Ich łączna szacunkowa wartość przekracza 6,3 mln złotych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.