Jarosławscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież pieniędzy i telefonu komórkowego z otwartego pokoju hotelowego. Policjanci ustalili, że 46-latek chodził po hotelu, łapał za klamki i szukał okazji do szybkiego wzbogacenia się. Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Za swoje postępowanie odpowie teraz przed sądem.
Policjanci z Wydziału Kryminalnego jarosławskiej komendy ustalili, a następnie zatrzymali 46-letniego mieszkańca gminy Przeworsk podejrzanego o kradzież mienia.

Jak ustalili funkcjonariusze, w sobotę 27 sierpnia br., mężczyzna ukradł z otwartego pokoju hotelowego rzeczy należące do obywatelki Ukrainy. Jego łupem padło mienie o wartości ponad 2 tys. zł. Były to pieniądze oraz telefon komórkowy. Jeszcze tego samego dnia kryminalni, na podstawie analizy nagrań z kamer monitoringu oraz zebranych informacji, zatrzymali podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa. Z nagrań wynika, że zanim trafił on do pokoju pokrzywdzonej, chodził po hotelu i łapał za klamki innych pokojów.

W miejscu zamieszkania mężczyzny policjanci odnaleźli skradziony telefon i część skradzionej gotówki. Rzeczy te trafiły już do właścicielki. 46-latek usłyszał zarzut kradzieży.

Za przestępstwo które popełnił grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.