Kolbuszowscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za kierowanie pojazdami niedopuszczonymi do ruchu. Jeden z nich jeździł pojazdem typu „trajka” w Wilczej Woli, drugi natomiast, wbrew sądowemu zakazowi, kierował skodą w Kolbuszowej. Dodatkowo obydwa pojazdy nie posiadały obowiązkowego ubezpieczenia.
28 sierpnia około godz. 14.30, policjanci z posterunku w Raniżowie patrolowali ul. Rzeszowską w Wilczej Woli. Funkcjonariusze zauważyli pojazd typu "trajka", który jest częścią składową motolotni, poruszający się drogą publiczną. Funkcjonariusze wylegitymowali 62-letniego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego, który nim kierował.

W trakcie czynności okazało się, że pojazd nie jest dopuszczony do ruchu i nie posiada ubezpieczenia. Trójkołowiec trafił na policyjny parking, a jego kierowca poniesie odpowiedzialność m.in. za kierowanie po drodze publicznej pojazdem nie dopuszczonym do ruchu i bez obowiązkowego ubezpieczenia.

Podobne konsekwencje poniesie 24-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. W sobotę około godz. 22, jechał ulicą Szopena w Kolbuszowej. Na widok radiowozu szybko zjechał na pobocze, wysiadł i zaczął odchodzić od pojazdu. Policjanci podjęli wobec niego interwencję. W trakcie czynności okazało się, że kierowca skody posiada sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi, a skoda nie posiada aktualnych badań technicznych ani obowiązkowego ubezpieczenia. Samochód trafił na policyjny parking, a 24-latek odpowie za kierowanie wbrew sądowemu zakazowi oraz pozostałe wykroczenia przed sądem

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.