Najprawdopodobniej zaśnięcie kierowcy było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w Łańcucie. Kierująca chevroletem kobieta wjechała w pieszych idących chodnikiem. W wyniku zdarzenia do szpitala trafił 14-letni chłopiec
Do zdarzenia doszło 29 sierpnia przed godz. 14 na ul. 3-go maja w Łańcucie, w rejonie szpitalnej przychodni. Jak ustalili policjanci w kierunku centrum miasta samochodem marki Chevrolet jechała 41-letnia mieszkanka Łańcuta. W pewnym momencie kobieta utraciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i wjechała na chodnik. Chevrolet uderzył w metalowe słupki oddzielające chodnik od jezdni, a następnie w grupę idących chodnikiem pieszych.

W wyniku zdarzenia ranny został idący chodnikiem 14-latek. Uszkodzeniu uległo również 8 metalowych słupków, dzięki którym być może nie doszło do tragedii. Kierująca pojazdem 41-latka była trzeźwa. Kobieta najprawdopodobniej zasnęła za kierownicą. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy.

Na miejscu wypadku policjanci wykonali czynności niezbędne do wyjaśnienia wszystkich okoliczności wypadku.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.