Policjanci pracowali na miejscu zdarzeniu drogowego, do którego doszło wczoraj na ul. Domki w Zarzeczu. Kierująca suzuki straciła panowanie nad pojazdem, a następnie wjechała w prawidło poruszającego się motocyklistę. W wyniku zdarzenia obrażeń doznał 36-letni kierujący motocyklem. Obecnie trwają czynności w tej sprawie.
Niedostosowanie prędkości do warunków na drodze, było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj przed godz. 11, na ul. Domki w Zarzeczu. Pracujący na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierująca suzuki 26-letnia mieszkanka Przeworska, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruch i doprowadziła do zdarzenia z prawidłowo poruszającym się motocyklistą.

W wyniku zderzenia obrażeń doznał 36-letni kierujący motocyklem. Badanie trzeźwości wykazało, że kierujący pojazdami byli trzeźwi. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.