Nie ma taryfy ulgowej dla kierowców, którzy lekceważą przepisy ruchu drogowego. Przekonał się o tym 19-letni kierowca mercedesa, którego policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli na drodze w Skopaniu. Mężczyzna w terenie zabudowanym jechał z prędkością 106 km/h. Mieszkaniec Baranowa Sandomierskiego stracił prawo jazdy i otrzymał wysoki mandat.
W dalszym ciągu nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Wczoraj przed godz. 11, policjanci ruchu drogowego kontrolowali prędkość na drodze w Skopaniu. Podczas pomiaru prędkości, wykonanego za pomocą laserowego miernika, okazało się, że pojazd marki Mercedes porusza się w terenie zabudowanym z prędkością 106 km/h.

Pojazdem kierował 19-letni mieszkaniec Baranowa Sandomierskiego, który stracił prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące i otrzymał wysoki mandat karny.

Z analiz nieustannie wynika, że nadmierna prędkość jest wciąż jedną z głównych przyczyn zdarzeń na drogach. Apelujemy do kierujących, aby przestrzegali dozwolonych limitów prędkości, a także jechali wolniej w miejscach, gdzie przepisy i zdrowy rozsądek wymagają szczególnej ostrożności. Pamiętajmy, że na drodze jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale również za innych uczestników ruchu drogowego!

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.