"Stylowi od 30 lat" - pod takim hasłem firma Nowy Styl zorganizowała piknik jubileuszowy dla pracowników i ich rodzin. Prawie 5 tysięcy uczestników bawiło się w ostatnią niedzielę na terenie MOSiR w Jaśle. Na dzieci i dorosłych czekała moc atrakcji, m.in. konkursy z nagrodami i koncert zespołu Łzy.
Polonez i trzy krzesła - tak zaczyna się historia firmy, założonej 30 lat temu przez Adama i Jerzego Krzanowskich. A dziś? Nowy Styl współpracuje z markami rozpoznawalnymi na całym świecie. Zespół, który w swoich początkach liczył 7 osób, składa się z kilku tysięcy pracowników. Z 3 krzeseł rozbudował portfolio do kilkuset mebli, które prezentuje w 32 showroomach na całym świecie. I ciągle rośnie. Nie byłoby to możliwe bez pracowników Nowego Stylu! Dlatego właśnie ich wraz z rodzinami firma zaprosiła do wspólnego świętowania jubileuszu podczas niedzielnego pikniku.

piknik Nowego Stylu w Jaśle

- Z myślą o uczestnikach przygotowaliśmy program wypełniony po brzegi atrakcjami - mówi Karolina Manikowska, Dyrektor Marketingu w Nowym Stylu. - Ponieważ było to wydarzenie rodzinne, zależało nam na dobrej zabawie zarówno dla dzieci i dorosłych. Najmłodsi mogli szaleć m.in. na dmuchańcach, torze przeszkód czy malować twarze. Dorośli sprawdzali swoje siły np. w bramce celnościowej, mega piłkarzykach, na boisku do koszykówki i siatkówki plażowej, czy też testowali symulatory bezpieczeństwa. Bardzo cieszy nas wysoka frekwencja i dobre nastroje wśród uczestników.

piknik Nowego Stylu w Jaśle

Na terenie jasielskiego MOSiR-u, gdzie odbywało się wydarzenie, można było także oglądnąć galerię prac plastycznych na temat 30-lecia firmy, przygotowaną przez dzieci pracowników. Wszyscy, którzy zgłosili swoje prace zostali nagrodzeni. Poza konkursem plastycznym uczestnicy pikniku mieli możliwość sprawdzić swoją wiedzę w dwóch quizach prowadzonych na żywo. A było o co walczyć - jedną z głównych nagród było krzesło najnowsze gamingowe od Nowego Stylu - Xilium G.

Zarząd Nowego Stylu był obecny na wydarzeniu w komplecie. Adam Krzanowski, Jerzy Krzanowski, Rafał Chwast i Roman Przybylski podsumowali ze sceny minione 30 lat i podziękowali pracownikom za ich wkład w tworzenie firmy. Życzenia kolejnych lat owocnego rozwoju dla Nowego Stylu złożyli także goście specjalni pikniku - m.in. Prezydent miasta Krosna Piotr Przytocki i Burmistrz miasta Jasła Ryszard Pabian.

piknik Nowego Stylu w Jaśle

Punktem kulminacyjnym wieczoru był koncert zespołu Łzy. Publiczność zgromadzona pod sceną bawiła się do największych hitów tego bandu. Nie zabrakło wśród nich oczywiście najpopularniejszej "Agnieszki".

Zobacz galerię