Przemyscy policjanci zatrzymali 41-letniego kierowcę samochodu osobowego marki Rover, który miał w organizmie ponad promil alkoholu. Zatrzymany również został jego pasażer.
4 października tuż po północy na ul. Przemysława w Przemyślu policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki Rover. Podczas rozmowy z kierowcą policjanci wyczuli od niego alkohol.

- Badanie wykazało 1,3 promila alkoholu w jego organizmie. Ponadto mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Za popełnione przestępstwo 41- letni mieszkaniec Przemyśla odpowie teraz przed sądem. Funkcjonariusze sprawdzili także w policyjnym systemie 41-letniego pasażera osobówki. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przemyślu do odbycia kary pozbawienia wolności - poinformowała KMP w Przemyślu.

Zatrzymany 41-letni mieszkaniec Przemyśla trafił do policyjnego aresztu i zgodnie z dyspozycją sądu zostanie przewieziony do zakładu karnego.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.