Kierujący oplem astrą nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył opla corsy. Do szpitala trafiła jedna osoba. Sprawca tego zdarzenia był pijany.
W poniedziałek (10 października) po godz.19, dyżurny przeworskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Gwizdaj. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 29-letni mieszkaniec gminy Przeworsk, kierujący oplem astrą, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w tył opla corsy. Siła uderzenia była tak duża, że kierująca corsą wjechała w wiatę przystanku autobusowego, a następnie do przydrożnego rowu.

Badanie stanu trzeźwości kierującego oplem astrą wykazało w jego organizmie 3 promile alkoholu. 29-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Do szpitala została przewieziona 51-letnia kierujące oplem corsą.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.