Na stadionie sportowym KS Podwolina w Nisku odbył się X Niżański Turniej Niepodległości Służb Mundurowych o puchar Starosty Niżańskiego.
W sobotę (15 października) w Nisku, na stadionie sportowym KS Podwolina, zorganizowany został X Niżański Turniej Niepodległości Służb Mundurowych o puchar Starosty Niżańskiego. Do rozgrywek przystąpiło 16 drużyn mundurowych. Większość, bo 13 z nich to drużyny policyjne, pozostałe trzy były reprezentowane przez samorząd niżański, 3 Batalion Inżynieryjny w Nisku oraz funkcjonariuszy z byłego Aresztu Śledczego w Nisku.

I miejsce zdobyła drużyna 3 Batalionu Inżynieryjnego w Nisku, tym samym zdobyli puchar Starosty Niżańskiego, który został wręczony przez Komendanta Powiatowego Policji w Nisku nadkom. Dariusza Szybiaka, w towarzystwie Starosty Niżańskiego Roberta Bednarza, Zastępcy Burmistrza Gminy i Miasta Nisko Zbigniewa Kotuły oraz przedstawicieli ZW NSZZ Policjantów w Rzeszowie - przewodniczącego podkom. Krzysztofa Filipa oraz wiceprzewodniczącego asp. szt. Mieczysława Klimka, ZT NSZZ Policjantów w Nisku - przewodniczącej asp.szt. Agnieszki Paruch oraz asp.szt. Mariusza Padiaska. Drugie miejsce zajęła drużyna niżańskich funkcjonariuszy policji tuż za nimi, na trzecim miejscu uplasowała się drużyna z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

W zawodach królem strzelców został Krystian Chmiel z Komendy Powiatowej Policji w Nisku, a najlepszym bramkarzem Oktawian Kawka z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Zawodnikom w tym dniu dopisała znakomita pogoda, a sama rywalizacja odbyła się w miłej i wesołej atmosferze.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.