Stracił panowanie nad kierownicą i wjechał do rowu, gdzie auto zatrzymało się w pionie.
Kolbuszowscy policjanci interweniowali w sobotę (22 października) około godz. 17 w Widełce, gdzie na odcinku drogi krajowej nr 9, relacji Rzeszów - Kolbuszowa, doszło do zdarzenia drogowego. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca renaulta nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego samochód wjechał do przydrożnego rowu, gdzie zatrzymał się w pozycji pionowej. Na szczęście kierujący autem mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego nie odniósł obrażeń. Mężczyzna był trzeźwy.

Oprócz pojazdu zniszczeniu uległa m.in. bariera energochłonna oraz elementy odgradzające drogę. Mężczyzna za swoją nieostrożność został ukarany mandatem, policjanci zatrzymali mu również dowód rejestracyjny.

Funkcjonariusze apelują o ostrożność. Pamiętajmy, że niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze tj. natężenia ruchu, stanu nawierzchni, warunków atmosferycznych jest jedną z najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.