Sanoccy policjanci pomogli 86-letniej kobiecie, która wczesnym rankiem wyszła z domu. Funkcjonariusze szybko ją odnaleźli.
W poniedziałek (7 listopada) przed godz. 6, dyżurny sanockiej jednostki został powiadomiony o tym, że wczesnym rankiem, pod nieuwagę domowników, z miejsca zamieszkania wyszła starsza kobieta. We wskazany rejon, natychmiast pojechali policjanci i rozpoczęli jej poszukiwania. Na jednej z ulic zauważyli seniorkę. Kobieta była zdezorientowana. Nie potrafiła wyjaśnić, co robi w tym miejscu i dlaczego wyszła z domu.

Policjanci zaopiekowali się seniorką. Kobieta była zmarznięta. Funkcjonariusze zabrali ją do radiowozu, gdzie mogła się ogrzać. 86-latka została przekazana pod opiekę rodzinie.

- Policja apeluje o zwracanie uwagi na osoby starsze, zdezorientowane, które mogą potrzebować opieki. Szczególnie niebezpieczne są dla nich pory nocne i niskie temperatury. Telefon na numer alarmowy może uratować komuś życie. Pamiętajmy, że policjanci zawsze reagują, chronią i niosą pomoc potrzebującym.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.