Spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci ustalili jego tożsamość i zatrzymali go w miejscu zamieszkania. 44-latek był pijany.
Do zdarzenia doszło w sobotę (5 listopada), około godz. 16.45 w Stasiówce w powiecie dębickim. Kiedy policjanci dojechali na miejsce, zastali poszkodowanego 35-letniego mieszkańca Straszęcina, który kierował fordem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący seatem, jadąc z naprzeciwka, uderzył w prawidłowo poruszającego się forda i odjechał z miejsca. Policjanci szybko ustalili właściciela pojazdu oraz miejsce jego zamieszkania. Mężczyznę zastano na posesji, a pojazd biorący udział w kolizji znaleźli ukryty za domem.

Kierującym seatem i sprawcą kolizji okazał się 44-letni mieszkaniec Stasiówki. Policjanci sprawdzili stan jego trzeźwość. Badanie alkomatem wskazało w jego organizmie 2,9 promila alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy, dowód rejestracyjny pojazdu w związku z brakiem aktualnych badań technicznych.

44-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mieszkaniec Stasiówki odpowie teraz za spowodowanie kolizji w stanie nietrzeźwości oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia. Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu.

Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy pozwoli wyjaśnić dokładne okoliczności tego zajścia. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.