Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu zakończyli poszukiwania 78-letniej mieszkanki Radymna.
W sobotę (26 listopada) przed godz. 11, policjanci z wydziału kryminalnego jarosławskiej komendy odnaleźli ciało 78-letniej mieszkanki Radymna. Kobieta była poszukiwana przez policję od wtorku po tym, jak rodzina zgłosiła jej zaginięcie.
Ostatni raz poszukiwana widziana była 22 listopada br. około godz. 11 w Jarosławiu na skrzyżowaniu ul. Grunwaldzkiej z ul. Lubelską. Policjanci od razu rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Mundurowi sprawdzili szpitale, placówki medyczne, dworce, pustostany i miejsca, gdzie mogła trafić zaginiona. Rozesłano komunikaty za zaginioną. Policjanci sprawdzali każdą informację, każdy sygnał, który mógł doprowadzić do odnalezienia kobiety.

- W sobotę przed godz. 11, w trakcie prowadzonych czynności poszukiwawczych, funkcjonariusze wydziału kryminalnego jarosławskiej komendy odnaleźli ciało zaginionej 78-latki, w Jarosławiu w okolicy ul. Reya, przy trakcji kolejowej, obok ogrodzenia cmentarza komunalnego - poinformowała KPP w Jarosławiu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Jarosławiu wykonali na miejscu czynności procesowe. Ciało kobiety zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter