Początkiem 2023 roku na Podkarpaciu ze swoim najnowszym programie "Panie Mateuszu" wystąpi Mateusz Socha. Komika będzie można zobaczyć w Dębicy, Jasionce, Krośnie, Leżajsku i Sanoku.
Mateusz Socha - dynamiczny i energiczny komik, który wyspecjalizował się w tzw. storytellingu. Cechą charakterystyczną jego występów są pełne dygresji i wewnętrznych anegdot, długie i złożone historie, które zawsze są zamykane sprawnie użytą klamrą. Mateusz w sprawny sposób odbija piłeczki od publiczności, nie daje sobie wejść na głowę i ciężko go wybić z rytmu, bez problemu wraca do swoich żartów, nawet po dłuższej dywagacji czy rozmowie z widzem. Socha to człowiek na scenie aktywny, ekspresyjny, grający w dużej mierze mimiką, odpowiednio rozłożonymi callbackami i gestami. Nieodłącznym elementem jego występów stał się więc ręcznik, no i nic dziwnego, skoro na scenie jest przedstawiona cała emocja wyraziście odegranych emocji. Obecnie na fali wznoszącej, nie bez powodu, bo jest to człowiek pracowity i sumienny, który ze swoim poczuciem humoru, bardzo dopracowanym i dobrym materiałem idealnie wstrzelił się w zapotrzebowanie komediowe.

Mateusza Sochy w najnowszym programie stand-up pt. "Panie Mateuszu" wystąpi 18 stycznia 2023 roku w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie. Początek o godz. 17:30.

Bilety

Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

UWAGA!
- Wstęp na wydarzenie będzie możliwy tylko i wyłącznie w obowiązującym aktualnie reżimie sanitarnym,
- Występ dla osób powyżej 18 roku życia (między 16 a 18 rokiem życia z pisemnym pozwoleniem od rodziców),
- Występ może być nagrywany. Zakup biletu równoważny jest ze zgodą na upublicznienie swojego wizerunku,
- Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione,
- Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym,
- Organizator zastrzega sobie prawo wyproszenia przeszkadzającej osoby, bez możliwości zwrotu za bilety,
- Kupując bilet akceptujesz powyższe uwagi.

Mateusz Socha w Krośnie


Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter