Policjanci pracowali na miejscu zdarzeniu drogowego, do którego doszło dzisiaj w Majdanie Sieniawskim. Kierujący samochodem osobowym marki Opel Zafira nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego doprowadził do zdarzenia z dostawczym fiatem.
Dzisiaj tuż po godz. 7, dyżurny przeworskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło ma drodze wojewódzkiej nr 835 w Majdanie Sieniawskim. Skierowani na miejsce policjanci przeworskiej drogówki ustalili, że kierujący oplem, 27-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z kierującym dostawczym fiatem, 33-letnim mieszkańcem powiatu przeworskiego. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. 27-latek został ukarany mandatem.


- Pamiętajmy, że bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego zależy w głównej mierze od nas samych! Brak wyobraźni i należytej ostrożności może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych w skutkach zdarzeń drogowych - apelują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.