Mężczyźnie grozi nawet do 10 lat kary pobawienia wolności, za posiadanie narkotyków.
Policjanci z Komisariatu Policji w Rudniku nad Sanem, w ubiegłym tygodniu przed godz. 19, przybyli na miejsce interwencji w związku ze zgłoszeniem dotyczącym awantury domowej. Na miejscu zatrzymali agresywnego 45-latka.

Ponadto zgłaszająca wskazała mundurowym miejsce w domu, w którym mężczyzna może przechowywać substancje zabronione. To potwierdziło przypuszczenia funkcjonariuszy, którzy podczas wykonywanych czynności poczuli charakterystyczny zapach.

zabezpieczone narkotyki

W jednym z pomieszczeń, funkcjonariusze zabezpieczyli susz roślinny ukryty w plastikowych pojemnikach, pudełkach tekturowych, papierowych torbach oraz foliowych workach. Badanie wykazało, że zabezpieczony susz to marihuana w ilości blisko kilograma.

45-latek, oprócz odpowiedzialności za stosowanie przemocy w rodzinie - poniesie również konsekwencje za posiadanie znacznej ilości narkotyków za co grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.